10 Copë Kapak ngjitës për kamera telefoni, iPad, PC, Macbook, antispiun universal

300 L

Mbrojtja e jetës suaj dixhitale. Mbulon kamerën tuaj të internetit kur nuk është në përdorim dhe parandalon hakerat e uebit që t’ju spiunojnë. Është e përkryer për të ofruar privatësi, siguri dhe paqe mendore për individët, grupet, organizatat, kompanitë dhe qeveritë.

SKU: kapak.01 Kategori: Etiketa: , , , ,

Specifikimet:

VETËM 0.7mm, nuk do të pengojë kur mbyllni laptopin.

Lehtë për t’u përdorur.
Mbulesa e kamerës së internetit mund të hapet ose mbyllet vetëm me një lëvizje të thjeshtë të gishtit. Ngjitësi mund të aplikohet lehtësisht dhe të hiqet nga pajisja e kërkuar pa gjurmë.

Instalim i lehtë.
Mund ta grisni me lehtësi filmin mbrojtës të shpinës dhe më pas ta vendosni rreth thjerrëzës.

Përputhshmëri e gjerë.
Mund të përdoret për shumicën e telefonave celularë, tabletëve, desktopëve, laptopëve, PC-ve dhe kompjuterëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “10 Copë Kapak ngjitës për kamera telefoni, iPad, PC, Macbook, antispiun universal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *