Ngjitëse për kapakun e ueb-kamerës për telefon iPad PC Macbook antispiun për kamerat Ngjitëse universale

50 L

1.Mbrojtja e jetës suaj dixhitale. Mbulon kamerën tuaj të internetit kur nuk është në përdorim dhe parandalon hakerat e uebit që t’ju spiunojnë. Është e përkryer për të ofruar privatësi, siguri dhe paqe mendore për individët, grupet, organizatat, kompanitë dhe qeveritë.

2.Dizajn ultra i hollë. VETËM 0.7mm, nuk do të pengojë kur mbyllni laptopin.

3. Lehtë për t’u përdorur. Mbulesa e kamerës së internetit mund të hapet ose mbyllet vetëm me një lëvizje të thjeshtë të gishtit. Ngjitësi mund të aplikohet lehtësisht dhe të hiqet nga pajisja e kërkuar pa gjurmë.

4. Instalim i lehtë. Mund ta grisni me lehtësi filmin mbrojtës të shpinës dhe më pas ta vendosni rreth thjerrëzës.

5. Përputhshmëri e gjerë. Mund të përdoret për shumicën e telefonave celularë, tabletëve, desktopëve, laptopëve, PC-ve dhe kompjuterëve.

10 stok

Specifikimet:

 

Dimensionet: 18x9mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Ngjitëse për kapakun e ueb-kamerës për telefon iPad PC Macbook antispiun për kamerat Ngjitëse universale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *