Zinxhirë çelësash 3 në 1 Kabllo USB e tipit C për iphone Mikro USB dhe tipit C për android

400 L

Zinxhirë çelësash 3 në 1 Kabllo USB e tipit C për iphone Mikro USB dhe tipit C për android

SKU: 3in1usb.karikues Kategori: Etiketa: , , , , ,

3 stok

Zinxhirë çelësash 3 në 1 Kabllo USB e tipit C për iphone Mikro USB dhe tipit C për android

Shënim:
Ky kabllo nuk përshtatet për transferimin e të dhënave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Zinxhirë çelësash 3 në 1 Kabllo USB e tipit C për iphone Mikro USB dhe tipit C për android”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *