LogiLink Kabllo rrjeti RJ45

Çmimi origjinal qe: 350 L.Çmimi i tanishëm është: 200 L.

Ky kabllo i projektuar posaçërisht për shpejtësi dhe lidhje të besueshme, mund të instalohet lehtësisht midis hapësirave për të përmirësuar pamjen e shtëpisë ose zyrës tuaj.

SKU: rj45logilink1m Kategori: Etiketa: , , ,

2 stok

Cat5e F/UTP kabull

Kontakte floriri

2xRJ45 mashkull

Ngjyra: Gri

Gjatësia: 1 metër

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “LogiLink Kabllo rrjeti RJ45”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *