Përshtatës 5.0 Bluetooth USB AUX me valë për kompjuter Audio TV Kufje laptop makinë si dhe përshtatës marrës

Çmimi origjinal qe: 600 L.Çmimi i tanishëm është: 500 L.

Funksione:
Modaliteti i transmetimit (i përshtatshëm për dërgimin e kompjuterit/TV/radio/ audio MP3 në kufje/stereo të pajtueshme me Bluetooth)

Modaliteti i marrjes (i përshtatshëm për kufje të zakonshme audio/makine/me tela, etj.)

Çelësi i transmetimit/marrjes:

Kablloja e audios futet në TRANSMIT për transmetim dhe drita treguese është blu
Kablloja e audios është e lidhur me RECEIVE për modalitetin e marrjes dhe treguesi është i kuq

Lidheni kompjuterin për modalitetin e nisjes, nuk keni nevojë të lidhni kabllon audio, thjesht futni USB-në

SKU: usbbluetooth1 Kategori: Etiketa: , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Versioni i përputhshëm me Bluetooth: 5.0 + EDR
Teknologjia: BT5.0, AVRCP (modaliteti i marrësit), A2DP
Gama: deri në 10 metra/33 këmbë (pa pengesa)
Modaliteti i transmetuesit: drita blu LED është ndezur
Modaliteti i marrësit: drita e kuqe LED është ndezur
Madhësia e produktit: 25*42*11mm
Pesha neto e produktit: 8 g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Përshtatës 5.0 Bluetooth USB AUX me valë për kompjuter Audio TV Kufje laptop makinë si dhe përshtatës marrës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *