Telekomandë për prezantime me lazer të kuq WiFi 2,4 GHz RF

500 L

Ky prezantues me Laser të Kuq me Wireless 2,4 GHz është i vogël dhe i hollë, i lëvizshëm. Një asistent i këndshëm thelbësor për demonstrime ose prezantimeve power point. Duke i bërë demonstrimet ose prezantimet tuaja të duken më dinamike dhe duke i bërë dëgjuesit të ndihen të çliruar. Ky tregues lazer është gjithashtu dhurata më e mirë për miqtë dhe familjet.
Pa konfigurim telash, thjesht futeni në portën USB të kompjuterit tuaj marrësin USB dhe filloni luani – i lehtë, i përshtatshëm për t’u futur në xhep ose çantat tuaja
Ky prezantues lazer me cilësi të lartë miraton optikën dhe mikroelektronikën me lazer të kuq të teknologjisë më të fundit.

SKU: laser.telekomande.wifi Kategori: Etiketa: , , , ,

S’ka stok

Karakteristikat e produktit:

Telekomanda: Po
Wireless: Po
Përmasat: 10,5 x 3,9 x 2,6 cm
Ngjyra e dritës: E kuqe
Funksioni: funksioni i faqes lart dhe poshtë
Kalim faqesh: Po
Bateria: 1 x bateri AAA (nuk përfshihet)
Distanca e kontrollit: 10M
Ndërfaqja USB: Po
Lloji: Pen lazer

Specifikimet:

Mbështet MS Word, excel, PowerPoint, ACD See, website etj, me funksionin e faqes lart dhe poshtë
Prezantimet deri në 10 metra larg
Furnizimi me energji elektrike: 1 x bateri AAA (nuk përfshihet)
Ndërprerësi: Butoni
Sistemi operativ: Ndërfaqja USB dhe për Microsoft Windows 2000 / XP / Vista/ 8/10
Përmasat: 10,5 x 3,9 x 2,6 cm
Pesha neto: 29 g
Pesha e paketimit: 31g
Ngjyra: E zezë

Paketa e përfshirë
1 x telekomandë Prezantuese me valë
1 x Marrës me valë ultra të hollë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Telekomandë për prezantime me lazer të kuq WiFi 2,4 GHz RF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *