Bord zhvillimi Moduli WiFi ESP32 Serial në WiFi 5V Bluetooth me modul kamera OV2640

990 L

SKU: esp32cam Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Specifikimet:

CPU 32-bit me dy bërthama me fuqi të ulët për përpunuesit e aplikacioneve
Frekuenca kryesore deri në 240 MHz, fuqia llogaritëse deri në 600 DMIPS
SRAM i integruar 520 KB, PSRAM i jashtëm 4M
Mbështet ndërfaqe të tilla si UART/SPI/I2C/PWM/ADC/DAC
Mbështet kamerat OV2640 dhe OV7670, blic të integruar
Mbështet ngarkimin e imazhit WiFi
Mbështet kartën TF
Mbështetni mënyra të shumta gjumi
Lwip i integruar dhe FreeRTOS
Mbështet modalitetin e punës STA/AP/STA+AP
Mbështetni rrjetin e shpërndarjes Smart Config/AirKiss me një klikim
Mbështet zhvillimin sekondar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Bord zhvillimi Moduli WiFi ESP32 Serial në WiFi 5V Bluetooth me modul kamera OV2640”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *