Çelës ndiz/fik telekomandë me valë 2-kahëshe 220V Marrësi transmetues 220 V

800 L

E përkryer për kontrollin në distancë të dritave dhe paisjeve të ndryshme elektrike.
Instalim i shpejtë dhe i lehtë, i pa penguar nga muret, i aftë për të lidhur çdo ngarkesë. Telekomanda dhe çelësi mund të përdoren njëkohësisht për lehtësi dhe fleksibilitet.
Çdo grup i çelësave të telekomandimit ka kodin e tij të veçantë. Më shumë grupe mund të përdoren në një dhomë pa ndërhyrje.

SKU: smart-onoff-2way Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Tensioni i hyrjes: 220 V
Fuqia hyrëse: 300 W
Distanca në distancë: brenda 20 M
Bateria: 23A12V (Nuk përfshihet)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Çelës ndiz/fik telekomandë me valë 2-kahëshe 220V Marrësi transmetues 220 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *