16A Mini Çelës kontrolli me dy drejtime Modul WiFi APP që funksionon me aplikacionin Alexa Google Home TuyaSmart Smart Life

Çmimi origjinal qe: 1300 L.Çmimi i tanishëm është: 1100 L.

Ktheni pajisjet jo inteligjente në pajisje inteligjente.

Telefoni celular mund të kontrollojë çelësin e dritës. Për ta kthyer dritën e poshtme në një ndriçues inteligjent, mjafton vetëm të lidhni një modul të ndërprerësit inteligjent me çelësin dhe më pas asistenti Alexa / Google mund të kontrollojë çelësin e dritës.

Ju mund të kontrolloni çelësin, kohën, numërimin mbrapsht dhe funksione të tjera të pajisjes përmes telefonit tuaj celular. Kjo mund të programohet: fikni dritat në dhomën e ndenjes pas 2 orësh. 18:15 Fikeni furrën. Ndezni bojlerin në orën 21:00. Ju gjithashtu mund të matni pajisjen kur nuk jeni në shtëpi. (APP: Smart Life / TUYA Smart)
Mënyra e lidhjes është e thjeshtë, të gjithë mund ta instalojnë vetë pajisjen dhe ta kthejnë pajisjen jo-inteligjente në një pajisje inteligjente.Llogaria kryesore mund të ndahet me anëtarët e tjerë të familjes dhe funksionet dhe cilësimet ruhen dhe kopjohen plotësisht.

Nëpërmjet cilësimeve, ai mund të lidhet me skena të tjera inteligjente për ta bërë jetën më të zgjuar; për shembull, vendosni skenën e shtëpisë: ndizni automatikisht dritat e dhomës së ndenjes, televizorin dhe kondicionerin.

SKU: 16A-Mini-Switch-2 Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Ngjyra: dhe e bardhë
Dalja: AC 100-240V 50 / 60Hz
Hyrja: AC 100-240V 50 / 60Hz
Wi-Fi: IEEE 802.11b / g / n
Materialet: PCV-0
Produkti dhe certifikata: CE ROHS
Rryma maksimale: 16A

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “16A Mini Çelës kontrolli me dy drejtime Modul WiFi APP që funksionon me aplikacionin Alexa Google Home TuyaSmart Smart Life”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *