Sensori inteligjent WiFi për të monitoruar nëse është hapur/mbyllur dyer, dritare, etj

1800 L

Mund të arrini lehtësisht kontrollin inteligjent të dyerve dhe dritareve të shtëpisë. Protokolli 2.4 G Hz është më i qëndrueshëm, më i shpejtë dhe më i përshtatshëm.

Zbulo statusin e derës/dritares. Kur dera/dritarja hapet ose mbyllet, pajisja aktivizohet dhe dërgon njoftimin në telefon.

Lehtësisht e konfigurueshme me pajisje të tjera inteligjente.

Lehtë për t’u instaluar. Madhësi e vogël, e lehtë për t’u instaluar me ngjitës, mund të vendoset në mënyrë fleksibël në dyer, dritare, sirtarë, etj, pa dëmtuar pamjen dhe strukturën e mobiljeve origjinale.

SKU: wifi-sensor-hb Kategori: Etiketa: , , , , ,

3 stok

Specifikimet:

Tensioni i hyrjes: 3V LR03
Rryma qetësuese:≤45uA
Rryma e alarmit: ≤130 mA
Nëntensioni me fuqi të ulët:≤2.4V
WiFi: 802.11 b/g/n
Distanca e kontrollit magnetik:≥15mm
Bateria: DC 3V LR03 (bateria AAA), nuk përfshihet)
Modaliteti i alarmit: shtytje e njoftimit të aplikacionit të telefonit celular (Smart Life/Tuya Smart)
Madhësia: Trupi kryesor: 68*23*19mm
Magnet i përhershëm: 43*10*14mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Sensori inteligjent WiFi për të monitoruar nëse është hapur/mbyllur dyer, dritare, etj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *