100A Treguesi Matës dixhital i vatmetrit, rrymës dhe voltazhit të Energjisë

3500 L

1 stok

Specifikimet:

Furnizimi me energji elektrike: AC
Temperatura e funksionimit: -25~45C
Lloji i ekranit: Analog dhe Dixhital
Emri i markës: ATORCH
Certifikimi: CE
Gama e ekranit të fuqisë: Ekrani i caktuar i fuqisë (Watts) është 0W~9999W;
Shrapnel metalik: Shrapnel bakri me aliazh të madh aktual
Kujtesa: Memorie e integruar me kapacitet të madh
Tensioni matës: AC50-300V

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “100A Treguesi Matës dixhital i vatmetrit, rrymës dhe voltazhit të Energjisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *