Servo motor dixhital MG996R për Arduino dhe lodra

800 L

SKU: MG996R Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

E qëndrueshme ndaj goditjeve.
Dimensionet: 40mm x 19mm x 43mm
Pesha: 55g
Shpejtësia e funksionimit: 0,17 sek / 60 gradë (4,8 V pa ngarkesë)
Shpejtësia e funksionimit: 0,13 sek / 60 gradë (6,0 V pa ngarkesë) Çift rrotullimi : 13 kg-cm (180,5 oz-in) në 4,8 V
Çift rrotullimi i stallës: 15 kg-cm (208,3 oz-in) në 6V
Tensioni i funksionimit: 4.8 – 7.2 volt
Teli lidhës: Heavy Duty, 11,81″ (300 mm)

Pako përfshin dhe aksesorët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Servo motor dixhital MG996R për Arduino dhe lodra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *