Kapëse teli aligatori, 100cm/39,37 gjatësi, kapëse grepa ngjyrë e zezë dhe e kuqe

600 L

SKU: grep2100cm Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikime:

 

Materiali: Metal+PVC

Gjatësia: 100cm/39.37inç

Ngjyra: E kuqe, e zezë

Pesha për njësi: 17g/pc

Lloji i lidhësit: Kapëse me grep

Aplikacioni: Audio &Amp; Video, Ndriçim

Cilësi e lartë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kapëse teli aligatori, 100cm/39,37 gjatësi, kapëse grepa ngjyrë e zezë dhe e kuqe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *