Thika me bisturi kirurgjikale prej çeliku të karbonit 11# 23# Mjet prerës me dorezë për punë dhe riparime të ndryshme

500 L

Ky komplet thikash është bërë për të gjitha llojet e punimeve të modeleve, gravurë, gdhendje, heqje të gomës.
Dorezë metalike, kapje kundër rrëshqitjes.
Lehtë për t’u përdorur dhe trajtuar.

SKU: thike-bisturi-10 Kategori: Etiketa: , , , , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Ngjyra: Argjend

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Thika me bisturi kirurgjikale prej çeliku të karbonit 11# 23# Mjet prerës me dorezë për punë dhe riparime të ndryshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *