5 copë Majë saldimi bakër të pastër pa plumb 900M-T-K plus mbajtëse havije

500 L

Këto majë janë bërë prej bakri dhe jo të elektrizuara, të lehta për t’u kallajuar dhe diamagnetike, të përshtatshme për saldim në temperaturë më të ulët.
Mos e lini havinë tuaj të funksionojë për orë të tëra nëse nuk e përdorni. Kjo mund të bëjë që maja të marrë mbulesë oksidi të zi.
Mundohuni të kallajoni majën ndërsa nxehet. Nëse e lini të ndezur shumë gjatë ose e përdorni shumë të nxehtë, do të digjet nga saldimi dhe do të zbehet përsëri.

SKU: maje-saldimi900 Kategori: Etiketa: , , , , , ,

2 stok

Specifikimet:

Materiali: Bakër Metal
Lloji: 900M Majë bakri të pastër
Gama e temperaturës: 180°-480°

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “5 copë Majë saldimi bakër të pastër pa plumb 900M-T-K plus mbajtëse havije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *