Kartë hyrje video e përputhshme me 4K HDMI në USB3.0 USB2.0 për lojëra PS4 Videokamera DVD Video si dhe për Livestream

1500 L

Kjo kartë hyrje USB 3.0/2.0 mund të mbledhë video HDMI dhe audio HDMI në të njëjtën kohë dhe mund të transmetojë sinjale audio dhe video
te kompjuterët dhe telefonat inteligjentë për shikim paraprak dhe ruajtje. I përshtatshëm për përvetësim me definicion të lartë, regjistrim mësimor, imazhe mjekësore, etj.

SKU: hdmi-to-usb1 Kategori: Etiketa: , , , , , ,

2 stok

Specifikimet:

* Mbështet rezolucionin maksimal të hyrjes prej 4K/1080P;

* Mbështet thellësinë e ngjyrave 8/10/12 bit;

* Mbështetni distancën e transmetimit të hyrjes prej 15 m (1080P dhe më poshtë) kur përdorni kabllon standarde AWG26;

* Mbështetni shumicën e programeve të blerjes, si VLC, OBS, Amcap, ndërprerës, Xbox One etj.

* Mbështet Windows, Android dhe MacOS;

* Pajtohuni me specifikimin e USB-së për video UVC;

* përputhet me specifikimin UAC audio USB;

* Nuk ka nevojë për furnizim të jashtëm me energji elektrike, madhësi e vogël dhe e lehtë për t’u mbajtur.

Paketa e përfshirë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kartë hyrje video e përputhshme me 4K HDMI në USB3.0 USB2.0 për lojëra PS4 Videokamera DVD Video si dhe për Livestream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *