USB Wireless TP-LINK 150 Mbps shpejtësi Sinjal të qëndruesh në valë

500 L

Përshtatësi USB me valë N TL-WN721N ju lejon të lidhni një kompjuter desktop ose notebook me një rrjet me valë dhe të përdorni lidhjen e internetit me shpejtësi të lartë. Në përputhje me IEEE 802.11n, ato ofrojnë shpejtësi me valë deri në 150 Mbps, e cila është e dobishme për lojërat në internet apo edhe transmetimin e videos.

SKU: wifi-tp-linkusb Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Ndërfaqja USB 2.0
Butoni Butoni WPS
Përmasat ( G x P x H ) 3,4 x 0,9 x 0,4 inç (86,5 x 24 x 10 mm)
Lloji i antenës së brendshme
KARAKTERISTIKAT ME tel
Standardet me valë IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Frekuenca 2.400-2.4835 GHz
Shpejtësia e sinjalit 11n: Deri në 150 Mbps (dinamike)
11 g: Deri në 54 Mbps (dinamike)
11b: Deri në 11 Mbps (dinamike)
Ndjeshmëria e pritjes 130M: -68dBm@10% PER
108M: -68dBm@10% PER
54M: -68dBm@10% PER
11M: -85dBm@8% PER
6M: -88dBm@10% PER
1M: -90dBm@8% PER
Fuqia e transmetimit <20 dBm (EIRP)
Modaliteti me valë Ad-Hoc / Modaliteti i infrastrukturës
Mbështetje për sigurinë me valë 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK
Teknologjia e modulimit DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM
TË TJERËT
Certifikimi FCC, RoHS
Kërkesat e sistemit Windows 10 Windows 8.1 32/64 bit, Windows 8 32/64 bit, Windows 7 (32/64 bit), Windows Vista (32/64 bit), Windows XP (32/64 bit), Windows 2000
Temperatura e funksionimit të mjedisit: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Temperatura e ruajtjes: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Lagështia e funksionimit: 10%~90% jo kondensuese
Lagështia e ruajtjes: 5%~90% jo kondensuese

 

Shkarkoni Driverat nga këtu:

https://static.tp-link.com/resources/software/TL-WN721N_V1_Utility.zip

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “USB Wireless TP-LINK 150 Mbps shpejtësi Sinjal të qëndruesh në valë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *