USB HUB Lloji C 4 Porta me shumë ndarës OTG për Macbook Air Pro Aksesorë kompjuteri për PC Lenovo HUAWEI Xiaomi

900 L

Plug and play, i lehtë për t’u instaluar.

Paraqitja e arsyeshme e ndërfaqes USB, mund të mbështesë katër pajisje USB me shpejtësi të lartë në të njëjtën kohë.

USB 3.0, 10 herë më i shpejtë se USB 2.0, shpejtësi transferimi deri në 5 Gbps. E përputhshme me specifikimet USB 2.0 dhe 1.1.

Mbështetja e tensionit të mbingarkesës dhe funksionit të mbrojtjes ndër-rryma, mund të mbrojë pajisjet e lidhura dhe vetë HUB-in në mënyrë efektive kur papritmas ndizet.

Dizajni ergonomik i ndërfaqes së pjerrët, konsiderata të humanizuara të teknologjisë.

Performancë e qëndrueshme dhe e besueshme.

SKU: usbc-hub-usb Kategori: Etiketa: , ,

Specifikimet:

USB C Port +1*USB3.0 + 3*USB2.0

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “USB HUB Lloji C 4 Porta me shumë ndarës OTG për Macbook Air Pro Aksesorë kompjuteri për PC Lenovo HUAWEI Xiaomi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *