Kabllo usb me ndriçim 3 në 1 8-Pin Mikro USB dhe tipit C

400 L

Kabllo usb me ndriçim 3 në 1 për Samsung(etj) Micro USB dhe Lloji C dhe 8 Pin për iPhone

SKU: 3in1ledusbkarikus Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Shënim: Ky kabllo nuk mbështet transferimin e të dhënave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kabllo usb me ndriçim 3 në 1 8-Pin Mikro USB dhe tipit C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *