W1209 50-100C DC 12V moduli dixhital i kontrollit të temperaturës me termostat

550 L

Modul shumë përdorimësh për të kontrolluar nivelin e temeraturës si dhe aktivizuar RL për të kryer veprime të tjera.

SKU: modulW1209 Kategori: Etiketa: , , , ,

2 stok

Specifikimet:

Modeli: W1209
Dimensionet: 48 * 40 mm
Modaliteti i kontrollit të temperaturës: ON / OFF
Gama e temperaturës: -50-110
Rezolucioni Kur temperatura është 0.1 rezolucioni është -9.9~99.9, segmenti tjetër i temperaturës është 1
Saktësia e kontrollit: 0.1
Saktësia e histerezës: 0.1
Shpejtësia e rifreskimit: 0,5S
Mbrojtje nga temperatura e lartë 0-110
Tensioni i furnizimit: për DC 12V
Rryma statike: ≤ 35MA, rryma tërheqëse ≤ 65MA
Tensioni i daljes: për DC 12V
Fuqia dalëse: rele 10A
Hyrja e matjes: NTC (10K 0.5%) Sensori i papërshkueshëm nga uji
Kërkesat mjedisore: -10 ~ 60 Lagështia 20% -85%

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “W1209 50-100C DC 12V moduli dixhital i kontrollit të temperaturës me termostat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *