Qark transmetues dhe marrës për të komanduar nga larg lodra 4CH 27 MHZ

400 L

Qark transmetues dhe marrës për të komanduar nga larg lodra 4CH 27 MHZ

SKU: rt4k27hz Kategori:

2 stok

Përshkrimi:

100% brand me cilësi të lartë
Frekuenca: 27 MHz
Tensioni i pllakës së shkarkimit: 3-4.5V;
Tensioni i punës së bordit të pranimit: 4.5v-6v;
DALJA e bordit të marrë: 4 linja, 2v-3.5v
Gama e marrjes rreth 10 metra
Mënyra e lidhjes:
Pllaka e emisionit: Furnizimi me energji pozitive V+ me ngjyrë të kuqe, furnizim me energji elektrike me tela të zezë V- furnizim negativ, lidh antenën me ANT; 3-4,5 V
Pllaka e Marrësit: tel i zi = furnizim negativ me energji elektrike, tela i kuq = furnizim pozitiv me energji elektrike;
Teli L R për motorin 1 mund të furnizojë vazhdimisht furnizim të fuqishëm
Teli F B për motorin 2 mund të furnizojë vazhdimisht furnizimin me energji elektrike
Dimensionet: (L*W)
Pllaka emetimit: 5.7*3.7cm/2.24″*1.46″
Pllaka marrëse: 4.2*2.7cm/1.65″*1.06″

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Qark transmetues dhe marrës për të komanduar nga larg lodra 4CH 27 MHZ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *