Moduli i lexuesit të kartës së identitetit MCU RDM6300 125 KHz Moduli i daljes serike RFID RF/UART

600 L

SKU: RDM6300 Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet:

Moduli i lexuesit të kartës së identitetit MCU RDM6300 125 KHz Moduli i daljes serike RFID RF/UART

Seria RDM630 e modulit të kartës RFID pa kontakt, duke përdorur linjën e përparuar të marrësit RF dhe dizajnin e integruar të mikrokontrolluesit, të kombinuara me algoritme shumë efikase të dekodimit, për të plotësuar faturën e pagesës me kartë ID të pajtueshme EM4100. Me marrjen e mbetjeve të ndjeshme të larta, rrymë të vogël pune, stabilitet dhe karakteristika të tjera, të përshtatshme për kontrollin e aksesit, Kaolu, karikimi, anti-vjedhja, patrullimi dhe llojet e tjera të identifikimit të frekuencave radio duhet të jenë fusha e muajit.

Lexoni distancën e kartës deri në 5 cm. induktiviteti i spirales 4768uH. Përdoruesit e huaj të përdorur zakonisht modulin e rastit të leximit të kartës RFID, mund të lexojnë kartën RFID të serisë 125K EM4100. Moduli është i lehtë për t’u përdorur, furnizimi me energji elektrike pas shkallës së lidhjes së portit në motherboard, kur ka kartë RFD në paradigmën e leximit të kartës, moduli do të jetë përmes zbatimit të drejtpërdrejtë të UART të numrit të kartës së dërguar. Më pas përdorni modulin rele për t’u lidhur për të realizuar kontrollin e thjeshtë të aksesit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Moduli i lexuesit të kartës së identitetit MCU RDM6300 125 KHz Moduli i daljes serike RFID RF/UART”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *