Modul dekoderi MP3 me Karta TF dhe USB Amplifikator të dekodimit audio

350 L

SKU: modul-mp3ucart Kategori: Etiketa: , ,

1 stok

Specifikimet:

Gama e fuqisë: 3.7-5.5V
Madhësia e produktit: 45mm*36mm

Udhëzimet kryesore të funksionimit:
Butoni “Prev / V–“: “Shtypni” për ndërrimin e këngës së mëparshme, “shtypni gjatë” për uljen e volumit
Butoni “Next/v++”: “Shtypni” për të ndërruar këngën tjetër, “shtypni gjatë” për të rritur volumin.
Butoni “P / P / Mode”: “Shtypni” për çelësin “Luaj/Pauzë”, “shtypje e gjatë” për diskun U, modaliteti i kartës TF.
Butoni “Përsërit”: “Shtypni” për modalitetin “single/all song” (pa shtypje të gjatë)

Shënim:
1″Shtypja e gjatë” e përafërt 2S.
2 .Nëse përdorni modalitetin e diskut USB, rekomandohet furnizimi me energji 5V dhe disa disqe USB nuk mbështesin furnizimin me energji 3,7V.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Modul dekoderi MP3 me Karta TF dhe USB Amplifikator të dekodimit audio”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *