Gjenerator i sinjalit të valëve Schumann 7,83hz Gjenerator i pulsit me frekuencë shumë të ulët

3000 L

Ky produkt mund të prodhojë frekuencën 7,83 Hz Schumann. Frekuenca e oshilatorit të kristalit të qarkut dixhital është e qëndrueshme!

Ndihmon për të përmirësuar fushën e zërit dhe efektet audio-vizuale, për të ndihmuar gjumin dhe të qetësojë nervat, të rregullojë pagjumësinë,
për t’u çlodhur dhe për të përmirësuar efikasitetin e punës, për të përmirësuar frymëzimin, për pushimin e trupit dhe mendjes.

 

SKU: 7.83.gjeneratorfix Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Specifikimet dhe parametrat:

Madhësia e pllakës qarkore: 10*10cm

forma e valës:valë katrore

Ndërfaqja e furnizimit me energji elektrike: DC5.5*2.1

Furnizimi me energji Tensioni: 5V

Konsumi i vlerësuar i energjisë: <1 W

Frekuenca e paracaktuar: 7.83Hz

Bashkë me produktin keni si dhuratë kabllin USB për të ushqyer gjeneratorin. Mjafton të fusni USB-në në bankën e energjisë ose në ushqyes USB telefoni apo pajisje tjetër.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Gjenerator i sinjalit të valëve Schumann 7,83hz Gjenerator i pulsit me frekuencë shumë të ulët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *