Kabllo të dhënash MOXOM MX-CB70 Tip C 3A Karikim i shpejtë gjatësi 1,2 metra

350 L

Kabllo të dhënash MOXOM MX-CB70 Lite Tip C.  3A Qualcomm 3.0 Karikim i shpejtë. Elastik i qëndrueshëm që nuk zbehet. 1,2 metra shpejtësi e lartë

SKU: moxom.mxcb70 Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet dhe veçoritë e produktit:

Gjatësia e kabllit 1,2 metër me dizajn të cilësisë së lartë
Sinkronizimi i shpejtë për transferimin e të dhënave
Efektive kundër mbështjelljes
Mbështet transmetimin me shpejtësi të lartë, karikim të shpejtë 3A
Material për Mbrojtjen e Mjedisit
Elastike Qëndrueshme dhe që nuk zbehet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kabllo të dhënash MOXOM MX-CB70 Tip C 3A Karikim i shpejtë gjatësi 1,2 metra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *