Kit Panel Diellor i palosshëm me Power Bank dhe fishë karikimi 3 në 1 për energji kudo

Çmimi origjinal qe: 6500 L.Çmimi i tanishëm është: 5000 L.

Tepër i përdorshëm për persona që udhëtojnë nëpër male, për barinjte në stanet e bagëtive etj.
Karikoni Power bank nëpërmjet rezeve të diellit. Shpejtësia e karikimit varet nga intensiteti i rezeve të diellit.

SKU: panel.diell.paloshek.kit7w Kategori: Etiketa: , , , , ,

S’ka stok

Specifikimet Teknike Panel Diellor i palosshëm

Mbulese imitimi ushtarak, klasë A silicon me conversion 20% dhe dritë LED karikimi
Fuqia 7 WAT
Përmasat i palosur 185x115x20mm
Pesha afërsisht 500g

Specifikimet Teknike Power Bank

Modeli: C18
Hyrja: 5V 2A
Dalja: 5V 2A
Porta hyrëse: 1 Lloji C, 1 Micro USB
Porta e daljes: 2 USB
Ekrani i energjisë: ekran dixhital
Bateria: 8x 18650 (Baterite jane perfshire)
Materiali: plastikë dhe lëkurë
Certifikimi: FCP / SFCP / AFC / MTK / BC1.2
Ngjyra: e bardhe
Kapaciteti 5000Ah real

Specifikimet Teknike Fish USB Karikimi

Fish karikimi cilësor 30cm për karikim të shpejtë USB 3 në 1, tip për IPhone, Tip C për Samsung Huawei Xiaomi etj dhe fish Micro USB për telefona modele të vjetër.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit Panel Diellor i palosshëm me Power Bank dhe fishë karikimi 3 në 1 për energji kudo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *