Kit Gjurmuesi diellor i zgjuar Arduino me servo për panel diellor Solar Tracker

6000 L

Sistemi ndjekës për panelet diellore është një nga mënyrat për të patur efiçenc më të lartë në energjinë e rinovueshme.

SKU: solar.tracker-1 Kategori: Etiketa: , , , , , ,

1 stok

Ky kit është prodhuar nga Joer.al dhe shitet i montuar. Për më shumë informacion ndiqni videon si më poshtë vijon.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit Gjurmuesi diellor i zgjuar Arduino me servo për panel diellor Solar Tracker”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *