Kit Rrotullues LED 3D i montuar gati për tu programuar

4500 L

Ky kit mësimor ju jep mundësinë të njihni pjesën harduer dhe ta programoni atë.

SKU: 3drrotullues Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Parametrat:

Gjatësia e pllakës rrotulluese: 13,5 cm
Diametri i rrotullimit të ekranit: 15,5 cm
Lartësia e panelit anësor: 4,7 cm
Kutia e poshtme akrilike 10 x 10 x 4,5 cm (L x P x Lartë) (me përjashtim të spirales dhe boshtit të motorit)

Karakteristikat:

1, Ana e sheshtë + e ciklit të lëvizjes së tekstit: Mund të ndalojë lëvizjen përmes telekomandës, mund të çaktivizojë ekranin e panelit të sheshtë, duke lënë vetëm anën e tekstit të ekranit. teksti mund të modifikohet me softuer kompjuterik, ekran me panel të sheshtë deri në 240 karaktere anglisht, ekran anësor deri në 240 karaktere anglisht.
2, Ana e orës dixhitale, ekrani i datës (Muaji/Dita) + teksti i ekranit të sheshtë: Ora me bateri rezervë, pasi energjia mbetet në punë, vetëm kjo mënyrë mund të caktohet koha me telekomandë gjithashtu mund të kalibrojë kohën me softuer, vendosjen e kohës është shumë komoditet!
3, Ora dixhitale me ekran të sheshtë + teksti i ekranit anësor: Mund ta fikni ose pezulloni tekstin e shfaqur anash!
4, Ora analoge + teksti i ekranit anësor: Mund ta fikni ose pezulloni shfaqjen e tekstit në anë!
5, Ekran i sheshtë i orës së tryezës + teksti i ekranit anësor: Mund ta fikni ose pezulloni shfaqjen e tekstit në anë!
6, Foto e ekranit të sheshtë + teksti i ekranit anësor: Mund ta fikni ose pezulloni tekstin e shfaqur në anë! Fotografia e parazgjedhur e ndërrimit automatik, shtypni manualisht çelësin e telekomandës për të kthyer fotot! Mund të ruhen deri në 21 imazhe (Shënim: fotografia më shumë se 21 do të tregohet e ngatërruar)!
7, Animacion i thjeshtë me ekran të sheshtë + tekst i ekranit anësor: Mund ta fikni ose pezulloni tekstin e shfaqur në anë! Animacioni mund të mbështesë deri në 29 fotografi që përbëhen nga animacion i thjeshtë!
8, Ora e sheshtë analoge + ekrani i orës dixhitale anësore
9, Modaliteti i memories (Shënim: vetëm një në tetë llojet e mënyrave)!

Shënim: Ky është një komplet ku ju duhet të keni disa njohuri dhe aftësi elektronike.
Shkarkimi i udhëzimeve:
Shkarko
Rekomandohet të shkarkoni dhe lexoni udhëzimet së pari përpara se të blini, në mënyrë që të siguroheni që mund t’a përdorni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kit Rrotullues LED 3D i montuar gati për tu programuar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *