Krah robotik Manipulator i krahut të makinerive me 4 motorë

Çmimi origjinal qe: 4500 L.Çmimi i tanishëm është: 4000 L.

Krah robotik Manipulator i krahut të makinerive me 4 motorë

SKU: krahrobotik4m Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Shënim: Produkti është i montuar, përfshin krahun arkilik, 4 motorët drejtuese dhe nuk ofrohen aksesorët elektronikë (arduino) të tjerë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Krah robotik Manipulator i krahut të makinerive me 4 motorë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *