50 copë Tela të reja pa saldim fleksibël për Breadboard Të ndryshëm M/M F/F M/F

200 L

Tela për Breadboard të ndryshëm. Shumica e telave janë Mashkull-Mashkull, të tjerat Femër- Femër dhe në fund Mashkull-Femër

SKU: tela.breadboard Kategori: Etiketa: , ,

1 stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “50 copë Tela të reja pa saldim fleksibël për Breadboard Të ndryshëm M/M F/F M/F”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *