20A Prizë e rrymës inteligjente Wifi me monitorim të energjisë që funksionon me aplikacionin Alexa Google Home TuyaSmart Smart Life

2200 L

Duke përdorur telefonin ose tabletin tuaj, kontrolloni nga distanca spinën inteligjente të energjisë Wi-Fi me aplikacionin falas Smart Life ose TuyaSmart nga kudo dhe në çdo kohë. Lehtë për të kontrolluar pajisjet tuaja shtëpiake, matur energjinë e konsumuar si dhe programoni kur të fiket e ndizet priza në mënyrë automatike.

SKU: 20a.smart.prize Kategori: Etiketa: , , , , , , , ,

S’ka stok

Monitori i energjisë dhe funksioni i kohës

Kjo prizë inteligjente e energjisë mund të sigurojë raporte në kohë reale se sa energji konsumojnë pajisjet tuaja shtëpiake. Është shumë mirë që ju të vendosni një plan kohor për të ndezur/fikur pajisjet tuaja automatikisht nga aplikacioni. Duke ju ndihmuar të shkurtoni faturat e energjisë elektrike.

Kontrolli i zërit

Priza inteligjente wifi është e pajtueshme me Amazon Alexa, Google Home. Thjesht jepni një komandë zanore Alexa ose Google Home Assistant për të kontrolluar pajisjet tuaja kur jeni në lëvizje.

Ndarja dhe kontrolli i grupit

Me një prekje ju mund të ndani spinën inteligjente me anëtarin e familjes me anë të aplikacionit për të eliminuar proceset shtesë të konfigurimit.

Skenari i zgjuar

Krijimi i skenës tuaj për të ndezur/FIKUR pajisjet shtëpiake nga mënyra e nisjes, modaliteti në shtëpi, temperatura, lagështia ose kushte të tjera.

Specifikime

Materiali: ABS+PC
Tensioni: 100-240V 50/60Hz
Maks. Rryma: 16A
Maks. Fuqia: 3520 W
Monitori i energjisë: Po
Temperatura e punës: -10℃~40℃
Standardi WIFI: 2.4 GHz 802.11 bgn
Sistemi i mbështetjes: Mbi iOS 8.0 ose Android 4.3
Kërkesa për qendër: Jo
Siguria e rrjetit: WPA/WPA2”
Mënyra e kontrollit: APP/Zëri/Manual
Certifikimi: CE, RoHS
APP: Tuya Smart/Smart Life

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “20A Prizë e rrymës inteligjente Wifi me monitorim të energjisë që funksionon me aplikacionin Alexa Google Home TuyaSmart Smart Life”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *