Gjenerator Ozoni Pastrues ajri ozonizues lagështues portativ për ambiente të ndryshme

5000 L

Kur nuk mjafton një pastrim standard sipërfaqësor, por duhet shkuar deri në fund me operacione më radikale, atëherë është mirë të kërkojmë ndihmë nga ozoni, një gaz që do ta njohim.Pa përdorur asnjë lloj produkti kimik, duke lënë ozonin të veprojë në ajër apo edhe në ujë, ne mund të sterilizojmë dhe dezinfektojmë tërësisht mjediset në mënyrë ekologjike, pa lënë mbetje dhe pa ndotës.

Gjeneratori i ozonit është i lëvizshëm dhe i lehtë për përdorimin sipas dëshirës.
Ajri i freskët zvogëlon aromat: Ozoni ka një aftësi të fortë dekompozimi oksidativ, i cili mund të eliminojë shpejt aromat në ajër.
Ky produkt është i përshtatshëm për sterilizimin e frigoriferit, deodorizimin, ruajtjen e ushqimit, garderobën, dollapin e këpucëve, dollapin etj.

SKU: ozon-portabelxd001 Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Udhëzime për përdorim
1. Modaliteti i deodorizimit në ciklin: Shtypni dhe mbani butonin e ndezjes për të hyrë në modalitetin e ciklit (drita treguese po pulson) dhe më pas ndalon për 8 orë pasi ka punuar për 10 minuta dhe më pas ndalon për 8 orë pasi ka punuar për 10 minuta. Ky cikël do të fiket automatikisht derisa pajisja të mbarojë energjinë.
2. Modaliteti i aromatizimit të vetëm: Shtypni sërish butonin e ndezjes në modalitetin e ciklit të deodorimit për të kaluar në modalitetin e vetëm (dritë konstante) dhe do të fiket automatikisht pas 20 minutash funksionimi.
3. Përkujtues i energjisë: Kur fuqia e baterisë është shumë e ulët, treguesi pulson shpejt (kujton se nevojitet karikimi); kur karikohet, treguesi pulson ngadalë dhe treguesi fiket kur është plotësisht i ngarkuar.

Përshkrim:
Ngjyra: E bardhë
Materiali: ABS
Madhësia: rreth 115x115x43mm/4.53×4.53×1.69”
[Konvertimi: 1mm=0,03937 inç, 1inç=25,4 mm] Fuqia e shpejtësisë: 3 W
Hyrja e vlerësuar: DC 5V
Bateria: Bateri e ringarkueshme e integruar
Aplikimi: Për dollapin e frigoriferëve, dollapin e këpucëve, banjën, qilarin, zona të vogla si zona për kafshët shtëpiake dhe makina, eliminimin e erës së keqe.

Pako  përfshin:
1 x sterilizues deodorant për pastrimin e ajrit
1 x kabllo karikimi USB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Gjenerator Ozoni Pastrues ajri ozonizues lagështues portativ për ambiente të ndryshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *