Gjenerator i valëve Schumann me frekuencë ultra të ulët për përmirësimin e gjumit

2000 L

SKU: gjenerator783 Kategori: Etiketa: , , , , , , ,

2 stok

Specifikimet:

Mund të përmirësojë perceptimin e trupit të njeriut për tingujt dhe imazhet, të përmirësojë shëndetin e njeriut, të rrisë efikasitetin e krijimit të punës dhe të ketë një efekt të mirë në pagjumësinë dhe stresin mendor.
Përdor furnizim me energji mini port USB, në përgjithësi është +5V 0.1A dhe i pajisur me kabllo USB.
IC-ja kryesore e kontrollit të konsumit statik jashtëzakonisht të ulët të importuar e bën formën e valës më të qëndrueshme.
Dalja e pulsit 7,83 HZ, cikli i punës është 50%, dhe frekuenca mund të rregullohet dhe korrigjohet mirë.
Ky produkt është një gjenerator me frekuencë shumë të ulët 7,83 HZ, i cili ka karakteristikat e saktësisë së lartë dhe stabilitetit të mirë.

Materiali: PCB
Furnizimi me energji elektrike: +5V
Rryma: 0.1A
Sheshi i pulsit: 7.83 Hz
Karakteristikat: Gjenerator pulsi, i sigurt, i qëndrueshëm
Madhësia: 8cm x 5,3cm x 0,6cm/3,15″ x 2,09″ x 0,24″ (përafërsisht)
Gjatësia e kabllit USB: 30cm/11,81″ (përafërsisht)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Gjenerator i valëve Schumann me frekuencë ultra të ulët për përmirësimin e gjumit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *