Pirun akordues 3 copë aliazh alumini diapazon Terapi shërimi me frekuenca 4096Hz/4160Hz/4225Hz

3800 L

Piruni akordues është i përshtatshëm për lehtësimin e stresit, përmirësimin e meditimit, arritjen e relaksimit të thellë, qetësimin e mendjes, promovimin e energjisë pozitive dhe është i kërkuar nga ekspertët e mirëqenies, terapistët, muzikantët, entuziastët e shkencës, shëruesit e tingullit, etj. Është një dhuratë e përkryer për miqtë dhe familjen për pushime. 4096C është perfekt për pastrimin e kristalit.

SKU: tuning3 Kategori: Etiketa: , , , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Materiali: aliazh alumini

Përmbajtja e paketës:
3 x Tuning Fork
1 x çekiç

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Pirun akordues 3 copë aliazh alumini diapazon Terapi shërimi me frekuenca 4096Hz/4160Hz/4225Hz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *