Pompë e papërshkueshme nga uji pa furça ultra e qetë DC 5V 12V 4,2W 240L/H

1400 L

Rotor magnetik i përhershëm pa furça.
Jetë pune super e gjatë (më shumë se 30000 orë), super e qëndrueshme.
Konsumi i ulët dhe zhurma e ulët.
Ka bosht qeramike me performancë të lartë.
Dizajn amfib, instalim zhytës dhe tërësisht i papërshkueshëm nga uji.
Akset janë të mbyllura me vulosje statike, jo dinamike, gjë që mund të shmangë problemet e rrjedhjes.

SKU: pomp1242w1 Kategori: Etiketa: , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Diametri i hyrjes: 8 mm
Diametri i daljes: 8 mm
Jetëgjatësia e punës: 20000 orë
Zhurma: ≤40DB
I papërshkueshëm nga uji: IP68
Rezistenca ndaj nxehtësisë: 0-100℃
Gjatësia e kabllit: 45 cm

Madhësia: 54(L)x37(W)x42(H)mm
Tensioni nominal: DC12V
Rryma e vlerësuar: 375MA
Konsumi i energjisë: 4.2 W
Shpejtësia e rrjedhjes: 240 L/H
Materiali: plastikë
Madhësia e paketimit: 62*62*40mm
Ngjyra: e zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Pompë e papërshkueshme nga uji pa furça ultra e qetë DC 5V 12V 4,2W 240L/H”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *