Pompë uji zhytëse me motor pa furçë (Brushless) Mini DC12V 3m 240L/H

990 L

Karakteristikat:

Rotor magnetik i përhershëm pa furça.
Jetë pune super e gjatë (më shumë se 30000 orë).
Bosht qeramike me performancë të lartë.
Aksi është i mbyllur me vulosje statike, jo dinamike, gjë që mund të shmangë problemet e rrjedhjes.
Dizajni amfib.
Instalim zhytës dhe tërësisht i papërshkueshëm nga uji.
Konsumi i ulët.
Zhurmë e ulët (më pak se 35db).

SKU: pompe.brushless12v Kategori: Etiketa: , , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Madhësia: 5.5cm*3.5cm*4.5cm.
Materiali i pompës: ABS.
Gjendja e përdorimit: vazhdimisht.
Lëngjet: Ujë, vaj, benzinë, acid dhe tretësirë alkali.
Temperatura e punës: 0 ~ 75℃.
Konsumi i energjisë: 3.6 W.
Tensioni nominal: 12V DC.
Rryma maksimale e vlerësuar: 350 mA.
Shkalla maksimale e rrjedhës: 4L/MIN (1,06G/MIN).
Koka maksimale (lartësia e ngritjes): 3M.
Zhurma: <40dB (shumica 35dB).
Klasa rezistente ndaj ujit: IP68 (mund të instalohet me zhytje).
Jetëgjatësia: Më shumë se 30000 orë.
Furnizimi me energji elektrike: panel diellor, burim elektrik DC, bateri.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Pompë uji zhytëse me motor pa furçë (Brushless) Mini DC12V 3m 240L/H”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *