Syze për saldim me zbehje automatike të dritës

1200 L

Syze saldimi profesionale:

Këto syze saldimi me errësues diellor është bërë nga materiali PP me cilësi të lartë, i fortë dhe i qëndrueshëm për t’u përdorur; Projektuar me gomë të butë, shumë komode për t’u veshur për një kohë të gjatë; Gjithashtu përmban rrezatim anti-ultraviolet, infra të kuqe, anti-, mund të mbrojë mirë sytë tuaj gjatë punimeve.

Dizajni automatik i errësimit: Filtri i errësimit automatik ndryshon automatikisht nga një gjendje e lehtë në një gjendje të errët kur goditet një hark dhe kthehet në gjendjen e lehtë kur saldimi ndalon.

Lehtë dhe e sigurt për t’u përdorur, dizajn me peshë të lehtë; E aplikueshme për saldimin elektrik, saldimin me mbrojtje me gaz, saldimin me hark me argon, sharrën elektrike, saldimin, etj.

SKU: szye.saldim Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet:

Lloji: Xhama saldimi me errësim automatik

Furnizimi me energji: solare

Niveli i hijezimit: niveli 6-13

Ngjyra e kornizës: e zezë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Syze për saldim me zbehje automatike të dritës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *