Heqës silikoni 3 në 1 Set shpatull për qepje dhe për heqjen e silikonit

400 L

Nuk e gërvisht sipërfaqen në të cilën ndodhet silikoni. Tani mund të parandaloni çdo skaj të lirshëm silikoni që bllokon lagështinë
Spatula përfundon me kënde të ndryshme, duke ju lejuar të zgjidhni majën e përshtatshme për punën.
Të qëndrueshme dhe pa gjemba, rezistente ndaj konsumit dhe rezistente ndaj tretësve.
Kurseni gjysmën e kohës për të hequr gërvishtjen e tharë.
Me jastëkë të shkëmbyeshëm me rreze 5 përmasash:3R,6R,10R,13R,17R për krijimin e këndit të rrumbullakët me 5 forma.
Ideale për qoshe, dushe, dritare. Dimensioni inteligjent është i aplikueshëm për mbylljen e brendshme dhe të jashtme.

SKU: heqes-silikon.plastik Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Materiali:

3 në 1 Kokë plastike: Plastike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Heqës silikoni 3 në 1 Set shpatull për qepje dhe për heqjen e silikonit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *