Platforma e punës rezistente ndaj nxehtësisë për riparimin e pajisjeve të ndryshme me havi

800 L

Bëni punën tuaj të riparimit më të lehtë dhe më të pastër.
E bërë nga xhel i butë, i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.
Me dizajn seksionesh, mund të përdoret për elementë të ndryshëm.
I përshtatshëm për riparimin ose saldimin e celularëve, laptopëve, lodrave elektronike etj.

SKU: platforme-pune-havi-3020 Kategori: Etiketa: , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Materiali: Xhel
Ngjyra: Blu
Madhësia: 30cm*20cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Platforma e punës rezistente ndaj nxehtësisë për riparimin e pajisjeve të ndryshme me havi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *