Detektor metalik nëntokësor me shufër pozicionimi dore me ndjeshmëri të lartë

2700 L

Përshkrimi:

Produkti është i vogël, i lehtë dhe i lokalizon me saktësi objektet metalike shpejt. Ka qëndrueshmëri ultra të lartë dhe dizajn me ndjeshmëri të lartë. Sipërfaqja e zbulimit është zbulim i gjithanshëm 360°, duke e bërë më të lehtë gjetjen e objekteve metalike. Dizajni i produktit është i humanizuar dhe është i pajisur me aksesorë të veçantë për tu varur dhe në trup. Është kompakt dhe i lehtë për t’u bartur. Koka e detektorit në pjesën e përparme të instrumentit është e pajisur me një dritë LED me shkëlqim të lartë, e cila mund të përdoret si një mjet ndriçimi në rast të dritës së pamjaftueshme.
Ka alarme zanore dhe vibrimi për të treguar praninë e objekteve metalike. Kur detektori i afrohet objektivit metalik, intensiteti i alarmit do të rritet. Qarku i mikroprocesorit mund të sigurojë ndjeshmërinë maksimale dhe nuk ka nevojë të rregullohet apo rregullohet mirë, dhe funksionimi është i thjeshtë.
Mund të punojë brenda, jashtë, rërë, lëndinë ose tokë dhe mund të gjejë shpejt dhe me saktësi monedha, argjend, bizhuteri dhe arin. Ose për inspektim sigurie.
Pozicioni i papërshkueshëm nga uji është nën dritë dhe çelës. Bateritë, dritat dhe pjesët e çelësit nuk mund të zhyten në ujë.
Është i lëvizshëm dhe i përshtatshëm. Eshte tip mini dhe vjen me kordon, keshtu qe mbahet dhe varet lehte ne rrip.

SKU: detektor1 Kategori: Etiketa: , , , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Treguesi i alarmit: audio dhe dridhje shfaqen në të njëjtën kohë
Ndjeshmëria: rreth ≥5 cm (për RMB, një monedhë juan)
Furnizimi me energji elektrike: Bateria 9 V (6F22ND) (Bateria nuk përfshihet)
Madhësia e trupit: 22 x 3.8 x 3cm
Pesha neto: 175 gram
Ngjtra: Jeshile

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Detektor metalik nëntokësor me shufër pozicionimi dore me ndjeshmëri të lartë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *