Gdhendës elektrik i vogël shumë përdorimësh

3200 L

Karakteristikat:

Përdorime të shumta për të përmbushur nevoja të ndryshme
Bluarje/lustrim/gdhendje/ndryshkje/shpim/prerje etj.
Rregullimi i fuqisë me tre shpejtësi për të përmbushur nevojat e ndryshme të funksionimit
Rregullo marshin e ndryshëm sipas kohërave të ndryshme të kalimit të energjisë, marshi i parë: 5000r/min, marshi i dytë: 10000min, marshi i tretë: 15000r/min
Shpërndarja efikase e nxehtësisë tre-dimensionale
E qëndrueshme dhe e qëndrueshme, pa nxehtësi
Dizajn stilolaps
Lehtë për tu mbajtur, trup i vogël, energji e madhe
Bateritë me cilësi të lartë, pa presion për jetëgjatësinë e baterisë

SKU: gdhendes1 Kategori: Etiketa: , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Emri i produktit: Gdhendës elektrik
Set: Basic/50PCS Blister Pack/15PCS Blister Pack/15PCS Set kuti plastike
Ngjyra: jeshile
Aplikimi: bluarje / lustrim / gdhendje / shpim / prerje

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Gdhendës elektrik i vogël shumë përdorimësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *