12V Makinë portative për saldimin e baterive 18650 26650 me pllakë qarkore

3000 L

Ky produkt është shumë i dobishëm për ato që punojnë me bateritë 18650 26650. Nëpërmjet një baterie 12V, ju do të ndërtoni një makinë saldimi për saldimin e pjesëve të nikelit si bateritë e litiumit dhe bateritë nikel-kromi. Praktike, e lehtë për t’u përdorur dhe përdorur, gamë e gjerë aplikimi dhe me kohë të gjatë jete pune.

SKU: saldues.bateri12v Kategori: Etiketa: , , , , ,

1 stok

Specifikimet:

Materiali: PCB
I përshtatshëm për: bateri lipo 18650/26650/32650
Tensioni i sistemit: 12-V-14.6V
Rryma e punës: 90-150A
Bateria 12v për makinën : (nuk përfshihet)
Bateri plumbi 20-45 ah me performancë të mirë dhe rezistencë të vogël të brendshme
Paketa e baterive litium aeromodel 3,5-5,5ah 45C 3S
Paketa e baterive me kapacitet 30-35 ah 18650
Pesha e paketimit: 110 g

Shënim:

Nëse bateria është e bukur nga jashtë por rezistenca e brendshme është shumë e ulët, atëherë mund të ketë mbingarkesë të madhe.
Nëse nuk jeni të sigurt për baterinë tuaj që do të përdorni për salduesin, është më mirë ta zgjasni telin me rreth 1 metër me tela 2,5² ose 4², atëherë kjo do të zvogëlojë rrezikun e djegies së tubit të rrymës.

Kompleti nuk është një produkt i përfunduar dhe duhet të montohet nga klienti!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “12V Makinë portative për saldimin e baterive 18650 26650 me pllakë qarkore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *