Nivelues i vogël që vendoset bashkë me çelësa

400 L

E bërë nga materiale të shkëlqyera akrilike, xhami ka një transmetim të dritës prej 92 përqind në mënyrë që flluska të tregojë drejtpërdrejt nivelin.
Ka një aplikim më të gjerë për të treguar nivelin e mjetit matës të drurit, pajisjeve industriale, pajisjeve mjekësore, desktopit, kamerës dhe vendeve të tjera me saktësi më të lartë.
Do ta bëjë më të lehtë dhe më të përshtatshëm për ju që të rregulloni nivelin në këndin më të lartë të saktë.
Vendosni nivelin e alkoolit në sipërfaqen që dëshironi të matni, pozicioni i mesit i flluskës brenda alkolit do të tregojë se sipërfaqja është e niveluar.
Me unazën e çelësit, niveluesi është i lehtë për t’u mbajtur.

SKU: nivelues-mini-c Kategori: Etiketa: , ,

1 stok

Specifikimet:

Materiali: Akrilik
Përmasat: app.4cmx1.5cmx1.5cm/1.57×0.59×0,59
Ngjyra: Jeshile
Shënim: 1.Ju lutemi lejoni gabimin 1-3cm për shkak të matjes manuale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Nivelues i vogël që vendoset bashkë me çelësa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *