Set 3 në 1 Metali me dy skaje me dorezë që nuk rrëshqet për riparimin e telefonave dhe tabletave

600 L

Set metalik 3 në 1.
Bërë nga çelik inox super cilësor, i fortë por ende fleksibël.
Dizajn me dy majë, tehe të ndryshme për çdo situatë riparimi.
Dorezë plastike, që nuk rrëshqet.
Lehtë për t’u përdorur dhe trajtuar.

SKU: 3n1vegla-cel-tab Kategori: Etiketa: , , ,

1 stok

Specifikimet:

Materiali: Çelik inox, plastikë.
Pesha neto: 36g.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Set 3 në 1 Metali me dy skaje me dorezë që nuk rrëshqet për riparimin e telefonave dhe tabletave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *