Testues i baterisë së makinës me valë Bluetooth BK100 CCA:100-2000 6V 12V me App Multi-gjuhë

5000 L

Testuesi i baterisë BK100 adopton teknologjinë më të fundit të testimit të përçueshmërisë në botë për të matur lehtësisht, shpejt dhe saktë aftësinë aktuale të amplifikatorëve të ftohtë të baterisë së ndezjes së automjetit, gjendjen e shëndetshme të vetë baterisë dhe defektin e zakonshëm të nisjes së automjetit sistemi dhe sistemi i karikimit, i cili mund të ndihmojë personelin e mirëmbajtjes për të gjetur problemin shpejt dhe saktë, duke arritur kështu riparimin e shpejtë të automjetit.

SKU: test-batt6-12-bt Kategori: Etiketa: , , , , , , , ,

1 stok

Veçoritë e Testuesit të baterisë së makinës BK100:

Identifikoni statusin e baterisë mirë ose Për tu ndëruar.
Kontrolloni vlerën e rezistencës së brendshme (mΩ) .
Shfaq Jetën në përqindje (%).
Ruajtja dhe rishikimi i rezultateve të testit.
Printoni raportin e testit të baterisë në PC.
Përditësim pa kohë për jetën.
Kontrolloni kapacitetin e baterisë në lidhje me vlerësimin e baterisë.
Testi i baterisë, testi i fiksimit, testi i karikimit dhe funksione të tjera.

Standardi i baterisë:
CCA:100-2000
BCI:100-2000
CA: 100-2000
MCA:100-2000
JIS:26A17-245H52
DIN: 100-1400
IEC: 100-1400
EN:100-2000
SAE:100-2000

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Testues i baterisë së makinës me valë Bluetooth BK100 CCA:100-2000 6V 12V me App Multi-gjuhë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *