Furçë e vogël për pastrim kufje dhe telefona

50 L

Produkt pastrimi për pajisje të vogla elektrike.

SKU: furce-65mm Kategori: Etiketa: , , ,

4 stok

Specifikimet:

Gjatësia: 65mm
Materiali Pet+Plastik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Furçë e vogël për pastrim kufje dhe telefona”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *