Mini kaçavidë portative për riparimin e orës, zinxhirit, syzeve të diellit Mjete dore shumëfunksionale

200 L

Kaçavidë me kokë të sheshtë / kaçavidë kryq.

Përdoret për të riparuar ose shtrënguar vidat në syze të ndryshme, orë, telefona celularë, etj.

Me një zinxhir çelësash, i lëvizshëm dhe i lehtë për t’u mbajtur.

SKU: kacavide-syze Kategori: Etiketa: , , , , , , ,

2 stok

Specifikimet:

Materiali: Çelik inox
Madhësia: 60 mm * 5 mm
Pesha: 4g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Mini kaçavidë portative për riparimin e orës, zinxhirit, syzeve të diellit Mjete dore shumëfunksionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *