Kapëse me grep për testim elektronik

80 L

Mund të përdoret në elektronikë ose në punë testimi laboratorik. Lehtë për instalim dhe siguri për përdorim me çizmet plastike të mbuluara me izolim.

SKU: kapsegrep001 Kategori: Etiketa: , , ,

5 stok

Specifikimet:

Aplikimi: Testim i energjisë elektrike
Materiali: Metal & Plastikë
Gjatësia: Përafërsisht. 4,2 cm/ 1,65 in

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Kapëse me grep për testim elektronik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *