Syze me lente zmadhuese të rregullueshme me llambë LED

3500 L

Mund të përdoret për:

* Dhuratë ideale për promovimin e markës dhe biznesit
* Përdoret për zbulimin e insekteve dhe sëmundjeve në bimë
* Mund të përdoret për kërkime mjekësore, analiza kirurgjikale
* Përdoret për inspektimin e bizhuterive, monedhave, pullave dhe antikeve
* Për pjesët e makinerive, qarkun mini, kontrollin e PCB-së dhe përpunimin e imët
* Mund të përdoret për të verifikuar printimin, cilësinë e letrës së dokumenteve të sigurisë
* Produkt i shkëlqyeshëm për industrinë e prodhimit dhe riparimit të orëve, posaçërisht për inspektimin e atyre pjesëve të vogla.

SKU: led.zyze-zmadhuese Kategori: Etiketa: , , , ,

S’ka stok

Specifikimet:

Lloji: Xham zmadhues LED
Ngjyra: E bardhë
Materiali i gotave: plastikë
Materiali i lenteve të syzeve: akrilik
Fuqia: 3 x bateri AAA (pa përfshirë bateritë)
Madhësia e syzeve: App 22*14cm
Madhësia e lenteve të syzeve: Aplikacioni 9,5*3,4 cm
Madhësia e kutisë së lenteve të syzeve: Aplikacioni 11*6.5*4.5cm
Madhësia e paketimit: Aplikacioni 21.5*15.5*6.5cm
Zmadhimi i lenteve:
Zmadhimet e lenteve me një pllakë janë: 1.0X,1.5X,2.0X,2.5X,3.5X
Zmadhimet janë shënuar në mes të thjerrëzës.
Zmadhimi i pesë lenteve:
Fusha e shikimit të zmadhimit
1,0X 555 mm
1,5X 381 mm
2,0X 278mm
2,5X 183 mm
3,5X 156mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “Syze me lente zmadhuese të rregullueshme me llambë LED”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *