50 ml Izolues i lëngshëm elektrik i papërshkueshëm nga uji dhe i shpejtë

800 L

SKU: izolues-lenng50 Kategori: Etiketa: , ,

S’ka stok

Specifikimet:

1. Mbyllje e fortë dhe e papërshkueshme nga uji
2. Qëndrueshmëri dhe rezistencë e lartë
3. Operacion i thjeshtë
4. Gama e gjerë e aplikimit
5. Nuk ka përkeqësim dhe oksidim

Si ta përdorni:

Lidhës teli, hapni ngjitësin, Aplikoni ngjitësin, Prisni për tharjen me ajër pas aplikimit, Katër orë më vonë plotë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhu i pari që lë përshtypje për “50 ml Izolues i lëngshëm elektrik i papërshkueshëm nga uji dhe i shpejtë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *